نایلون حبابدار

تولید نایلون حبابدار بصورت رول و کیسه شده ساده،شیری وچاپدار همراه با لوگوی درخواستی مشتری

نایلون حبابدار

 
نایلون حبابدار نوعی نایلون شفاف و ضربه گیر می باشد، و به این علت که روی سطحش از حباب های پر از هوا تشکیل شده است. قدرت ضربه گیری مناسبی نیز دارد.
 به همین جهت از آن، برای بسته بندی و نگهداری کردن کالاهایی که خاصیت شکنندگی دارند زیاداستفاده می شود. نایلون حبابدار میتواند به عنوان ضربه گیری عالی، برای کاهش صدمات ناشی از حمل و نقل، و جابه جایی استفاده شود. میزان مقاومت این نوع نایلون بستگی به اندازه ی حباب های آن دارد. به این صورت که برای کالاهای ظریف تر و کالاهایی که حساسیت بالایی دارند، از نایلون هایی که دارای حبابهای ریزتری هستند استفاده می شود و برای محافظت از کالاهای بزرگ تر و شکستنی، از نایلون هایی با حبابهای درشت تر استفاده می شود.
نایلون حبابدار به طور معمول از درون، جنس لطیف و صافی دارد، اما پوشش بیرونی آنها ،دارای حباب هایی در سایزهای مختلف می باشد. جنس این نوع نایلون از مواد پلی اتیلن می باشد ،و دارای انواع مختلفی است.
از نایلون حبابدار ریز می توان برای بسته بندی کردن تمام کالا ها استفاده کرد. کالاهایی مانند: قاب عکس، ظروف شکستنی، صندلی، تابلوها، لوام یدکی، قطعات الکترونیکی و غیره
نایلون حبابدار درشت که 
 
نایلون حبابدار
 
این نوع نایلون برخلاف نایلونهای حباب ریز، مناسب برای بسته بندی کالاهایی می باشد، که شکل مکعبی مانند دارند. کالاهایی مانند انواع لوام برقی آشپزخانه ، مثل : یخچال، گاز و یا انواع مختلف وسایل منزل مانند : تخت خواب، مبلمان، کمد و ابزارها و وسایل صنعتی که به شکل مکعبی می باشند استفاده می شود.

انواع نایلون حبابدار

سه لایه حباب درشت
این نوع از نایلون به علت داشتن قطر و حبابهای درشت تر، نسبت به حبابهای ریز ، کارایی بهتری برای محافظت محصول ، هنگام جابه جایی و حمل و نقل کالاهای شکستنی دارند.
به طور خلاصه میتوان گفت نایلون حبابدار در سه قُطر ریز، متوسط ودرشت و بصورت دولایه،سه لایه رول ویا کیسه شده تولید می گردد.
نایلون حبابدار
[تعداد رای های دریافتی :1 [امتیاز مطلب :9 از 10]
شما نیز به این مطلب امتیاز دهید :
تنظیمات
مطالب مرتبط

  این پرونده را به اشتراک بگذارید :

  Facebook Twitter Google LinkedIn

  یادداشت کاربران

  درج یک یادداشت:

  نام کاربری :
  پست الکترونیکی :
  وب :
  یادداشت :
  کد امنیتی :
  2 + 8 = ?